Jak vrátit, vyměnit, reklamovat zboží

Nelíbí? Nesedí? Nevadí. Vraťte nám zakoupené zboží i bez udání důvodu (každý důvod nám ale pomůže zlepšit se pro příště). Vracené kousky musí být nepoužité, v původním stavu, aby mohly udělat radost někomu jinému.

 

Vrácení

Chcete některý z objednaných produktů vrátit? Pak pouze zašlete balíček se zbožím a vyplněným vratkovým formulářem přímo do naší výrobny (na vlastní náklady) a my se již o zbytek postaráme.

VRATKOVÝ FORMULÁŘ

 

Reklamace

Není něco v pořádku? To nás mrzí, ale všechno se dá napravit – ozvěte se nám na čísle +420 603 586 684 nebo e-mailem na info@jirchaart.cz a spolu to vyřešíme. Reklamované kousky spolu s kopií daňového dokladu a reklamačním formulářem prosím zašlete na naši adresu uvedenou níže a my vaší reklamaci co nejrychleji vyřídíme.

REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ

 

Adresa Jircha art

Jircha Art - Anna Kolichová
Na Pastrníku 5
747 05, Opava 5

 

Výměna velikosti

Pokud se vám nepodařilo trefit tu správnou velikost, nezoufejte. Pošlete nám prostě vámi zakoupený produkt zpět s poznámkou, jakou velikost byste si přáli a my vám zdarma odešleme nový kus ve vámi vybraném rozměru.

 

KONTAKT

Pokud jste nenalezli odpověď na vaši otázku v této sekci, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 603 586 684 nebo e-mailem na info@jirchaart.cz se svým konkrétním případem, abychom mohli celou situaci co nejrychleji vyřešit k vaší plné spokojenosti.