Proč nakupovat u nás

O nás

Společnost Jircha Art působí na českém trhu od roku 1994. Jsme rodinná firma, která se specializuje na výrobu šitých klobouků, čepic a módních doplňků. Produkty, které nabízíme, jsou vytvářeny podle našich původních návrhů, což nám v kombinaci s efektivní vlastní výrobou a materiálem od spolehlivých evropských dodavatelů umožňuje dosáhnout vysoké kvality při optimálních cenách.

Zabýváme se výrobou klobouků, čepic, šál a módních doplňků ve všech základních modelech, velikostech, barvách a materiálech, kterými jsou například kůže, manchester, riflovina, bavlna, vlna, antipiling, plyš, krul, len a další. Tyto materiály pro Vás pečlivě vybíráme a sortiment neustále rozšiřujeme. Také díky tomu zůstává naše nabídka vždy aktuální a moderní. Nové kolekce pravidelně představujeme v sezónních katalozích jaro/léto a podzim/zima. Tyto katalogy nových klobouků a čepic najdete na našich stránkách, ale na požádání Vám je můžeme zaslat v tištěné verzi doplněné ceníkem.

V rámci velkoobchodního prodeje dodáváme zboží do několika zemí EU: Německo, Švédsko, Polsko a Slovensko. Díky standartu vysoké kvality a dobrým cenám jsou našimi pravidelnými odběrateli také mnohé tuzemské obchody a velkosklady.

 


 

Česká televize - Do práce

Česká televize o nás před časem natočila část pořadu Do práce. Pokud vás tedy zajímá jací jsme, jak jsme s naší firmou začali a chcete poznat ducha naší firmy, toto video vám na tyto dotazy odpoví.


A kdo naše kloboučky navrhuje?

Veškerá produkce, kterou můžete vidět na našem webu pochází z tužky a mysli naší majitelky a módní návrhářky Anny Kolichové. Paní Anna založila společnost Jircha Art v roce 1994 jako módní návrhářskou značku, ve které by mohla svobodně realizovat své nápady a talent. Od vzniku firmy se tak stará o veškerou produkci a vytváří pro vás každý rok nové modelové řady dalších krásných klobouků a čepic.